Laipni lūdzam Dzīves Virsotnes Mentorprogrammā!

Tava personīgā transformācijas un iedvesmas telpa, lai izkoptu efektīvas dzīves stratēģijas un strukturāli sasniegtu cilvēka augstāko potenciālu kopā ar programmas vadītājiem Jāni un Intu Brūniem


 

Ceļš uz savu augstāko potenciālu!


Process, kura laikā tiek nomainīti un ievērojami uzlaboti domāšanas modeļi, attieksme, uzvedība un emocionālā sensitivitāte. Tas ir solis plašākā apziņā, kas vainagojas ievērojamā personības pilnveidē un dzīves kvalitātes uzlabošanā.


Kas ir šī mentorprogramma?


Mentorprogramma ir plaša spektra izaugsmes vietne, kurā tiek pasniegtas zināšanas, tehnikas un prakses, kā veidot un pārvaldīt savu dzīves realitāti un stiprināt savu autonomiju kā neatkarīgam cilvēkam.

Tu varēsi:

apgūt svarīgākās zināšanas ātrākai evolūcijai;

attīstīt un izkopt savu garīgo potenciālu;

dziedināt un pilnveidot attiecības;


attīstīt lielāku finansiālo pārticību;

dalīties un iedvesmoties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem;

Saturs ir piemērots visiem apziņas līmeņiem - no iesācējiem līdz ekspertiem un pasniedzējiem.

Apziņas paplašinošas sarunas un iedvesmojošas intervijas


Par cilvēka dzīves ceļu, mīlestību, veselību, Visuma kārtību, attiecībām, emociju vadīšanu, dzīves jēgu, enerģijām, dvēseles uzdevumiem un finansiālu pārticību. Starp redzamo un neredzamo, par būtisko un ne vienmēr ērto, par brīnumiem un neiespējamo, tieši un atklāti.


Transformējošas enerģijas prakses


Sava enerģētiskā ķermeņa apzināšana, attīstība, sinhronizēšana un aizsardzība ir katra vesela cilvēka pamatā. Programmā pieejamas vairāku līmeņu un sensitivitātes prakses, gan kā sākt rītu, gan, kā uzlādēties pēc grūtas darba dienas, līdz kā savākt izkliedētās dvēseļu daļas. Tāpat arī vienmēr ir iespēja konsultēties un saņemt ieteikumus no pasniedzējiem.

Meditācijas


Lai cik pasniedzēju un meditāciju veidu nebūtu, nav tādas vienas labākās tehnikas, jo visi esam dažādi un mums katram ir vajadzīga unikāla pieeja, tāpēc šeit esam apkopojuši vairākus meditāciju veidus no iesācēja, līdz eksperta līmenim, no elpas vērošanas, līdz ceļojumiem Visuma dzīlēs.

Veicināt savas apziņas un prāta elastību ir būtiska iemaņa, lai pielāgotos strauji mainīgajai pasaulei un vieglāk integrētos jaunajā.

Tavi pavadoņi šajā dzīves ceļojumā - Jānis un Inta Brūni


Jānis un Inta ir dvēseļu pāris, kas ir apzinājušies sevi kā garīgas būtnes fiziskā ķermenī, kuras pieredz sevi garīgo mentoru un iekšējo transformātoru lomā.

Viņi atbalsta cilvēkus, kuri vēlas dzīvot savā spēkā, attīstīt savu apziņas potenciālu un iemācīties radīt savu realitāti.

Apvienojot programmās gan noteiktu un mērķtiecīgu vīrišķo gan plūstošu, maigu sievišķo enerģiju, Jānis un Inta dod visaptverošu, daudzdimensionālu un daudzslāņainu pieredzi.

Jānis Brūns,
Dzīves Virsotne dibinātājs un veidotājs


Transformācijas un iedvesmas pasniedzējs, sertificēts Rebirthing breathwork international pasniedzējs un praktiķis, transformējošu izaugsmes semināru vadītājs Latvijā un pasaulē. Latvijā strādājis ar pazīstamiem uzņēmumiem kā IF Latvija, Drogas un Latvijas pasts.

Autors internacionālai grāmatai The Transition Manual, atvaļināts virsnieks, kas dienējis Speciālo uzdevumu vienībā, ar pieredzēm misijās Afganistānā un Āfrikā.

Jāņa talants ir degsme par personīgo izaugsmi, kā arī spēja strukturēt un pasniegt šķietami komplicētu informāciju par prātu, emocijām, apziņu, biohakingu un citiem iekšējiem cilvēka procesiem vieglā un saprotamā valodā.


Inta Brūna,

Personības un garīgās izaugsmes trenere, ekstrasense, mūziķe - skaņu un frekvenču meistare.

Intas talants un spēks ir redzēt cilvēka enerģētisko lauku un tās pārliecības, kas viņam rada problēmas un nepatīkamas situācijas dzīvē.

Intas uzdevums ir iedot instrukciju, lai cilvēks pats mācētu apzināti radīt savu realitāti tādu, kādu vēlas.

Brīžos, kad cilvēks pazaudē savu saikni ar sevi būtību un intuīciju, jūtas apmaldījies un iegājis strupceļā, Inta ir pavadone starp cilvēkam redzamo un neredzamo pasauli, lai viņu aizvestu atpakaļ pie sevis un atjaunot pazaudēto saikni.

Mentorprogramma ir vieta, kur ir apkopojums no visām mūsu zināšanām, praksēm, semināriem un intervijām, kuras nav pieejamas nekur citur internetā. Materiālu klāsts tiek papildināts katru mēnesi.


  TAVS CEĻOJUMS SĀKAS ŠEIT
Pieejams dienas
dienas pēc pietiekšanās
  JAUNUMI OKTOBRĪ | Mēneša tēma "Sevis cieņa"
Pieejams dienas
dienas pēc pietiekšanās

Spied uz bildes, lai aplūkotu saturu

Saņem visus Dzīves Virsotnes online kursus un seminārus izvēloties gada plānu

Jau vairāk kā 1000 Eur vērtīgā (un pieaugošā) resursu bibliotēka, kas konstanti tiek papildināta ar jaunu materiālu. Jāpiemin, ka vairums mūsu klientu saka, ka iegūtās zināšanas ir prasmes uz mūžu, kas tiek izceltas kā nenovērtējamas. Zemāk ir galvenie kursi un semināri:


247€


247€
Semināru sērijas 266€

Pašlaik 21 nodarbība un skaits turpina pieaugt

97€
97
47€
47€
47€
(97€) Plānots drīzumā


Plānots nākotnē
Plānots nākotnē

Pievienojies tagad un tas ir bez riska!

14 dienu naudas atgriešanas garantija


2 nedēļas no pievienošanās brīža var sajust vai šīs programmas saturs ir Tev vislabāk piemērots un vari pieņemt lēmumu vai vēlies palikt.

Abonamentu var pārtraukt jebkurā laikā un to viegli iespējams izdarīt pašiem sekojoši: Ielogoties kontā. Spiest uz Mans profils -> Mainīt abonēšanu -> Atcelt. Abonaments automātiski tiks atcelts un vairs netiks veikti maksājumi. Nauda tiks atgriezta atpakaļ kontā.

Izvēlies ikmēneša maksājumu vai ikgadējo maksājumu

MĒNEŠA PLĀNS

GADA PLĀNS

(visi online kursi)

PLĀNOTS NĀKOTNĒ


Kas ir intervijas un tēmas: Video par kādu konkrētu tēmu starp Jāni un Intu, vai arī saruna ar kādu no viespasniedzējiem. Tā vairāk ir kā apziņas paplašinoša saruna un tas nav vebinārs.

Kas ir grupas mentorings jeb iedvesmas un integrācijas zvani? Tā ir iespēja 2x mēnesī, dzīvajā sarunā uzdot jautājumus un vest sarunu ar Jāni un Intu, lai saņemtu atblides uz saviem interesējošiem jautājumiem, kā arī ieteikumus tālākā izaugsmē. Šie zvani parasti izvēršas ļoti dziļās sarunās, kas palīdz integrēt notiekošos procesus un tēmas mēdz būt arī ļoti neordināras.

Kas ir Virsotnes forums? Tā ir autonoma un droša platforma (kas nav Facebook), kurā dalībnieki dalās un diskutē savā starpā par pieredzi un kurā iespēmas arī saņemt komentārus no pasniedzējiem.

Kas ir vebinārs? Tas ir ONLINE seminārs, kas tiek translēts tiešraidē un kura laikā tiek prezentēta vai pasniegta kāda konkrēta izaugsmes tēma, kā arī notiek dzīvā interakcija ar dalībniekiem čata vai audio/video veidā. Vebināri tiek ierakstīti un vēlāk pieejami visiem Zelta plāna dalībniekiem.

Kas ir Dzīves Virsotnes ONLINE kursi? Tās ir strukturēti un metodiski dizainētas video nodarbību sērijas vai video lekcijas kāda konkrēta mērķa sasniegšanai. Visi kursi redzami lapā augstāk. Visi kursi pieejami iegādājoties ZELTA programmu uz gadu (247 Eur).

Vai enerģijas elpošanas sesijas ir iekļautas? Jā, iegādājoties zelta programmu uz gadu (247 Eur) - iekļautas arī visas enerģijas elpošanas sesijas tiešraides un to ieraksti.



Pievienojies mentorprogrammai un pacel savu evolūciju nākamajā līmenī

(Pieejams ikmēneša maksājuma plāns un gada maksājuma plāns)

€23/mēnesī

Mentorprogramma Zelta

Ikmēneša maksājums

Atcelt iespējams jebkurā laikā ieejot savā Profilā - Maksājumi

This is a subscription product billed on a monthly basis until you cancel. Cancel anytime from the account management page.
€247/gadā

Mentorprogramma Zelta (gada plāns)

Iekļauti visi ONLINE kursi

Atcelt iespējams jebkurā laikā ieejot savā Profilā - Maksājumi. Atceļot plānu, piekļuve tiks pārtraukta nekavējoties, tāpēc atcelšanas gadījumā ieteicams to darīt tuvāk termiņa beigām.

This is a subscription product billed on a yearly basis until you cancel. Cancel anytime from the account management page.

Ko Tu iegūsi?


• piekļuvi labākajiem materiāliem, apmācību video un intervijām
• transformējošas meditācijas un enerģijas prakses
• ielūgumus uz ekskluzīviem vebināriem tikai mentorprorgrammas biedriem
• stabilu atbalsta platformu un draudzīgu vidi savam izaugsmes procesam
• drošu telpu potenciāla apzināšanai un nostiprināšanai
• ielūgumus pievienoties un uzdot savus jautājumus Jānim un Intai un saņemt rekomendācijas
• piekļuvi Dzīves Virsotnes forumam (kas nav Facebook), kurā dalīties ar pieredzi kopā ar citiem
• piekļuvi visiem online kursiem, semināriem un enerģijas elpošanas sesijām (gada apmaksas plāns)
• piekļuvi speciālām apmācībām no viespasniedzējiem (gada apmaksas plāns)


Tu nekad neesi viens šajā procesā


Pievienojoties mentorprogrammas Standarta vai Zelta plānam, Tu saņemsi ielūgumu arī uz jautājumu un atbilžu zvaniem (jeb kā mums patīk saukt - Iedvesmas un Integrācijas zvaniem) ar Jāni un Intu, lai noskaidrotu atbildes uz interesējošiem jautājumiem par sev aktuālajām tēmām. Tie ir vēlāk pieejami ierakstā, tāpēc pievienojoties programmai tagad, Tu varēsi piekļūt iepriekš notikušajiem zvaniem. Ar pagodinājumu sakām, ka šīs tikšanās reizes ir ļoti transformējošas pieredzes un cilvēki ziņo par lieliem izrāvieniem, kur "puzzle" ir beidzot salikusies.

Paredzamie galvenie ieguvumi


Lielāka drošības sajūta un pašpārliecinātība par sevi, kā cilvēku.
Mēs esam pārliecināti, ka spējas, zināšanas un apziņas plašums ir svarīgākie faktori, kas veicina lielāku ticību sev, drosmi, uzņēmību un spējas sasniegt rezultātus vieglāk.

Lielāka izpratne par to, kā veidojas personīgā realitāte un notikumi dzīvē.
Cilvēka priekšstats par dzīvi ir viņa paša attieksmes, pārliecību un emociju kopsavilkums, kas piesaista situācijas un cilvēkus, lai to pieredzētu. Pārvaldīt šos līmeņu nozīmē pārvaldīt savu realitāti.

Lielāka un kontrolētāka jutība pret apkārtējo vidi un paaugstināta intuīcija.
Ir cilvēki, kuri vēlas just vairāk un cilvēki, kuriem jutība ir augsta un nepieciešams apgūt veidus, kā to efektīvāk pārvaldīt, lai sevi neaizvērtu.

Skaidrāka dzīves vīzija un vieglāk sasniedzami mērķi
Atmetot lieko, cilvēkam naturāli rodas azarts, dzīvesprieks un interese sekot savām sirds kaislībām un ļauties sinhronitātēm, kuras virza uz patiesajiem dzīves mērķiem ātrāk un vieglāk. Tāpat mūsu mentorprogrammā izzinām viedus, kā gūt lielāku skaidrību pār tiem un nebaidīties rīkoties.


Saturs ir viegli pārskatāms un ērti pieejams gan datorā, gan telefonā


Lai arī mūsdienu informācijas piesātinātajā laikmetā ir pieejama gandrīz visa informācija, esam pagodināti, ka šādu ekskluzīvu saturu varam sniegt cilvēkiem tieši latviešu valodā.


Biežāk uzdotie jautājumi


Vai mentorprogramma ir kā online kurss, digitālā bibliotēka vai kā abonaments?

Labs jautājums - tas ir viss kopā. Mentorprogrammu var salīdzināt kā ar milzīgu resursu lādi, kurā cilvēks var atbilstoši savām vajadzībām atrast piemērotu metodi, tehnikas, prakses, kā arī svarīgākais - pasniedzēju atbalstu, lai soli pa solim sasniegtu savus nospraustos dzīves mērķus. Apmaksa ir abonamenta formā.


Vai mentorprogramma ir par mērķu sasniegšanu?

Nāk 2 atbildes - jā un ne tikai. Esot šajā spēlē, ko sauc par dzīves matricu, viens no evolūcijas momentiem ir vēlme piedzīvot fiziskajā plānā zināmas pieredzes atbilstoši dvēseles uzdevumiem un iepriekšejām inkarnācijām. Vienam šīs dzīves dvēseles uzdevums būs pieredzēt mīlošas attiecības ģimenē, citam - pieredzēt bagātību ētiskā veidā, citam - gūt izpratni par matērijas pārvaldīšanu un ceļot citās dimensijās. Ar to vēlamies teikt, ka katram ir savs uzdevums, atbilstoši viņa dvēseles evolūcijai, taču mēs esam par to, ka šī evolūcija var notikt arī skaistos dzīves apstākļos.


Vai mentorprogramma ir tikai par garīgumu?

Mēs dzīvojam un pieredzam pasauli dualitātē, tāpēc mentorprogrammā lielu uzmanību pievēršam taustāmiem rezultātiem - veselība, finansiālā labklājība, dzīvesprieks, mīlošas attiecības, veiksmīga realizācija. Jāpiemin, ka pamatojoties uz zinātniskiem faktiem un pētījumiem, kā arī atsaucoties uz pasaulē slavenu astrofiziķu, kvantu fiziķu un citu autoritāšu apgalvojumiem - Viss ir enerģija. Visums nav materiāls, tas ir garīgs un vibracionāls.


Cik ilgi man būs piekļuve resursiem? Vai apskatītie video pazudīs?

Resursi ir pieejami bez skatījumu ierobežojuma. Patiesībā mēs iedrošinām materiālus revizēt vairākas reizes, jo katru nākamo reizi tas paplašinās apziņu un izpratni par tēmu. Tāpat ir arī prakses, kuras vajadzīgs atkārtot vairākas dienas no vietas. Piekļuve visiem resursiem saglabājas tik ilgi, kamēr abonaments ir aktīvs.


Vai es varu pārtraukt abonamentu?

Abonamentu var pārtraukt jebkurā laikā un to viegli iespējams izdarīt pašiem sekojoši: Ielogoties kontā. Spiest uz Mans profils -> Mainīt abonēšanu -> Atcelt. Abonaments automātiski tiks atcelts un vairs netiks veikti maksājumi. Tāpat arī pieminams, ka tiks zaudēta piekļuve mentorprogrammas materiāliem, tāpēc, ja apsverat pārtraukt mēneša/gada abonamentu - atceliet to tuvāk termiņa beigām.

Vai es varu izvēlēties un iet cauri materiāliem savā ātrumā?

Jā, pilnīgi noteikti un patiesībā mēs tā arī iesakām darīt. Izvēlēties tēmas kuras šķiet saistošas un tad savā tempā tās apgūt. Atklāti runājot -tēmas, par kurām runājam ir daudzslāņainas un nereti palīdz, ja skatās (vai uzmanīgi klausās) atkārtoti. Meditācijas un prakses vislabāk darbojas, kad tās praktizē ilgāku laiku, lai būtu novērojamas pārmaiņas ilgtermiņā.

Izvēlies savu ērtāko un izdevīgāko plānu



€23/mēnesī

Mentorprogramma Zelta

Ikmēneša maksājums

Atcelt iespējams jebkurā laikā ieejot savā Profilā - Maksājumi

This is a subscription product billed on a monthly basis until you cancel. Cancel anytime from the account management page.
€247/gadā

Mentorprogramma Zelta (gada plāns)

Iekļauti visi ONLINE kursi

Atcelt iespējams jebkurā laikā ieejot savā Profilā - Maksājumi. Atceļot plānu, piekļuve tiks pārtraukta nekavējoties, tāpēc atcelšanas gadījumā ieteicams to darīt tuvāk termiņa beigām.

This is a subscription product billed on a yearly basis until you cancel. Cancel anytime from the account management page.